BİZ KİMİZ?

Biz, bir İnsan Kaynakları firmasından daha fazlasıyız

Misyonumuz; kendi alanlarında benzersiz tecrübeye sahip yeteneklerle Türkiye ve Türkiye dışı pazarların en iyi şirketlerini bir araya getirmek.

HİKAYEMİZ

MENTO'da çalışanlar olarak; harika yetenekler ve büyük şirketler arasında bir köprü görevi görüyoruz. Yeteneğimizin mükemmel kariyer fırsatlarıyla bağlantı kurmasına yardımcı olma konusundaki kararlılığımız ve tutkumuz bizi başarılı kılan unsurlardan biridir ve bu da bizi İnsan Kaynakları endüstrisinin en ileri noktasında tutmaktadır.

İşimize tutku ve disiplinle bağlı olmanın yanı sıra eğlencenin de çalışmalarımızın bir parçası olduğuna inanıyoruz.

MENTO'da bir şey konusunda uzmanız: Size en iyi performans gösteren yıldız satış uzmanlarını ve satış liderliği yeteneğini sunmak.

 

Müşterilerimiz için işe alımın ötesine geçiyoruz. Satış ve  gelir hedeflerine ulaşmanızı sağlayacak üst düzey yeteneklerle buluşturuyoruz.

 

Bu sonuçları sürekli olarak sunma kabiliyeti kılan şey nedir?

Çünkü MENTO IK, en iyi satış yeteneklerini bulma ve çekmeyi bilen satış liderleri tarafından kurulmuştur ve yüksek performanslı satış ekiplerini oluşturma ve yönetme konusunda uzman yöneticilerdir. 

 

Tecrübelerimizden, doğru satış ekibinin şirketinizin başarısı için önemli olduğunu, yüksek performanslı satış ekiplerinin nasıl oluşturulacağını ve en önemlisi Türkiye'de en iyi performans gösteren satış uzmanlarını nasıl bulacağımızı ve bunları nasıl çekeceğimizi biliyoruz.

 

Yıldız satış profesyonellerini  işe almanın en önemli unsurlarını bir araya getiren titiz ve kanıtlanmış bir metodoloji geliştirdik:

 

• Rol profili oluşturma

• Headhunting

• Bilimsel aday değerlendirmesi

 

Müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılamamızı sağlamak için, daha iyi satış mülakatları yapmanıza ve en iyi satış liderleri için tercih edilen bir işveren haline gelmenize yardımcı olmak için danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

 

Türkiye'deki en yenilikçi ve lider şirketlerin satış gücünü oluşturmalarına yardımcı olmak için MENTO İK’yı seçmelerinin bir nedeni var. 

 

Aynı şeyi sizin için de yapalım.

DEĞERLERİMİZ

Temel değerlerimiz, iş faaliyetlerimizde bize rehberlik eden temel ilkeleri temsil eder. Hem müşterilerimiz hem de yeteneklerimiz için olumlu ve ödüllendirici bir deneyim yaratıyoruz.

MENTO TAKIMI

Mete Kükner

  • LinkedIn Social Icon

Genel Müdür

WhatsApp Image 2018-11-14 at 14.19.15.jp

Burak Sayıner

  • LinkedIn Social Icon

İş Geliştirme Direktörü

WhatsApp Image 2018-05-24 at 11.30.18.jp

Ebru Köseibiş

  • LinkedIn Social Icon

İşe Alım Uzmanı

 
WhatsApp Image 2018-12-17 at 16.56.04.jp

Tülin Kıranel

  • LinkedIn Social Icon

İşe Alım Uzmanı

Anju

  • LinkedIn Social Icon

Ofis Kedisi