ŞİMDİ BAŞLAYALIM!

Sizin için doğru fırsatlar burada!

Stratejik Müşteri Yöneticisi (Key Account Manager)

January 17, 2018

Müşterimiz, nakit ve değerli eşya taşıma sektöründe yenilikçi çözümler sunan bir oyuncudur. Firmamızın büyüyen İstanbul ekibi için Stratejik Müşteriler Yöneticisi aramaktayız.

Stratejik Müşteri Yöneticisi (Key Account Manager)

February 04, 2018

Müşterimiz, İstanbul'da Yer Kaplama Çözümleri sektöründe yenilikçi çözümler sunan bir oyuncudur. Firmamızın büyüyen ekibi için Stratejik Müşteriler Yöneticisi (Key Account Manager) pozisyonunda çalışacak takım üyesi aramaktayız.

Satış Destek Uzmanı

January 10, 2018

Müşterimiz, fuar ve organizasyon konusunda Türkiye'de faaliyet gösteren global bir firmadır. Bünyesindeki satış ekiplerine destek verecek, iyi bir takım oyuncusu olabilecek Satış Destek Uzmanına ihtiyaç duymaktalar. İstanbul'da yerleşik olacak pozisyon için yeni mezun adaylar da başvuru yapmak için uygun bulunmaktadır.

Portföy Satış Yöneticisi

January 14, 2018

Müşterimiz, araç kiralama sektöründe yer alan lider oyunculardan birisidir. Büyüyen satış bölümünün İstanbul ekibine dahil olacak yeni Portföy Satış Yöneticisi arayışları bulunmaktadır.

Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CTO)

December 30, 2017

Müşterimiz, Akıllı Enerji Teknolojileri sektöründe büyüyen bir firmadır. Gelecek projeleri için, teknoloji alanındaki çalışmaları ve ekibini yönetecek bir Genel Müdür Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. 

Proje Takım Yöneticisi

January 24, 2018

Müşterimiz, Ar-ge ve Teknoloji alanında farklı danışmanlık hizmetleri yürütmektedir. Gelecek planları doğrultusunda, İstanbul'da konumlanan ekibin yönetimi konusunda alanında deneyimli Ekip Yöneticisi aramaktadırlar.

Please reload

SİZİ KAPSIYORUZ! 

Eğer sayfamızda size uygun bir iş fırsatı bulamadıysanız  özgeçmişinizi paylaşın. Biz size ulaşalım.

TEKNOLOJİ

YÖNETİM

PAZARLAMA

SATIŞ

DİĞER POZİSYONLAR